naglowek
 
 

trojkat Organizacja

trojkat Zadania Inspekcji

trojkat Ważne informacje

trojkat Kary Pieniężne

trojkat Dyżur Telefoniczny

trojkat Numery Rachunków
Aktualności
28.01.2013


Spotkanie ze studentami UP.

   
    W dniu 25 stycznia 2013 roku, grupa studentów Uniwersytetu Pedagogicznego Katedry Bezpieczeństwa i Edukacji Obywatelskiej w ramach praktyk odwiedziła siedzibę Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie.

WITD Kraków

Spotkanie poprowadził Małopolski Wojewódzki Inspektor Transportu Drogowego Pan Michał Pierzchała, Naczelnik Wydziału Inspekcji Pan Tomasz Fabiański oraz Naczelnik Wydziału ds. Elektronicznego Poboru Opłat Pan Paweł Kucharczyk. Przedstawiono obszerną prezentacje na temat funkcjonowania inspektoratu i codziennej pracy inspektorów. Studenci zapoznali się z przepisami prawnymi obowiązującymi w transporcie drogowymi ruchu drogowym, jak również z działaniem Krajowego Systemu Poboru Opłat Elektronicznych (e-myto). Po prezentacji studenci mieli okazję do zadawania pytań, na które odpowiedzi udzielał Naczelnik.

WITD Kraków

Następnie grupa udała się na plac parkingowy, gdzie inspektorzy zaprezentowali swoje pojazdy służbowe. Dużym zainteresowaniem cieszył się nieoznakowany pojazd Opel Insygnia wyposażony w wideorejestrator oraz motocykle Kawasaki o mocy 150 KM.

WITD Kraków
 

trojkat Główny Inspektorat Transportu Drogowego

trojkat Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

trojkat Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju  

trojkat Departament Służby Cywilnej

trojkat Elektroniczny system
poboru opłat (E-myto)
 
 epuap

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Kraków 2013