naglowek
 
 

trojkat Organizacja

trojkat Zadania Inspekcji

trojkat Ważne informacje

trojkat Kary Pieniężne

trojkat Dyżur Telefoniczny

trojkat Numery Rachunków
Aktualności
16.09.2014


Udział w V Mistrzostwach Krakowa w Ratownictwie
Medycznym i Drogowym Służb Mundurowych.

   
    W dniu 12 września br. inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie, wzięli udział w V Mistrzostwach Krakowa w Ratownictwie Medycznym i Drogowym Służb Mundurowych.

Inspektorzy wystartowali w czteroosobowym zespole i tak jak inni uczestnicy mistrzostw mieli do wykonania złożone zadania udzielenia pierwszej pomocy poszkodowanym. Zawodnicy byli oceniani przez strażaków – koordynatorów medycznych z komend powiatowych Państwowej Straży Pożarnej województwa małopolskiego oraz funkcjonariuszy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie.


Pierwszą część zadań inspektorzy wykonywali na terenie gminy Świątniki Górne, drugą natomiast w szkołach, dzięki czemu zawody miały również element edukacyjny.


Podczas Mistrzostw zorganizowany został „Dzień bezpieczeństwa”, podczas którego obecne tam dzieci mogły brać udział w licznych zabawach zorganizowanych przez Komendę Miejską PSP w Krakowie, a także uczestniczyły w szkoleniach dotyczących pierwszej pomocy przedmedycznej, prowadzonych przez strażaków – ratowników medycznych organizowanych w ramach tzw. ogródków edukacyjnych.


Patronat nad Mistrzostwami sprawował Marszałek Województwa Małopolskiego, Prezydent Miasta Krakowa oraz Starosta Krakowski.

trojkat Główny Inspektorat Transportu Drogowego

trojkat Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

trojkat Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju  

trojkat Departament Służby Cywilnej

trojkat Elektroniczny system
poboru opłat (E-myto)
 
 epuap

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Kraków 2014