naglowek
 
 

trojkat Organizacja

trojkat Zadania Inspekcji

trojkat Ważne informacje

trojkat Kary Pieniężne

trojkat Dyżur Informacyjny

trojkat Numery Rachunków
Aktualności
02.06.2017


Dzień Dziecka z Inspekcją Transportu Drogowego.


     W dniu 1 czerwca 2017r., z okazji Dnia Dziecka Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Krakowie odwiedzili Przedszkole nr 79 w Krakowie, gdzie przeprowadzili warsztaty edukacyjne dotyczące bezpiecznego poruszania się po drogach oraz o konieczności używania elementów odblaskowych.


W ramach zajęć edukacyjnych dzieci dowiedziały się o pracy inspektorów i zakresie ich działań w czasie wykonywania czynności służbowych na drodze. Wszystkim dzieciom zostały wręczone elementy odblaskowe, mające znaczący wpływ na poprawę bezpieczeństwa na drodze, których zakup został sfinansowany m.in. przez Wojewódzką Radę Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego w Krakowie.


Równocześnie Inspektorzy Delegatury Południowej oraz Zespołu Zamiejscowego Południowego odwiedzili Piknik Rodzinny Szkoły Podstawowej nr. 64 w Krakowie.


Piknik miał charakter integracyjny i profilaktyczny. Inspektorzy odpowiadali na wiele pytań dzieci, które dotyczyły przede wszystkim codziennej pracy inspektorów. Chętnym zaprezentowano sprzęt specjalistyczny i wyposażenie pojazdu oraz inspektorów. Największą atrakcją okazały się jednak: inspekcyjna czapka, odblaskowa kamizelka i „lizak”… ;) Takie święto nie mogło obyć się również bez małych upominków. Dzieci otrzymały odblaski z wizerunkiem krokodylka oraz drobne słodkości.  

ZGŁASZANIE AUTOBUSÓW
DO KONTROLI

trojkat Główny Inspektorat Transportu Drogowego

trojkat Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

trojkat Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju  

trojkat Departament Służby Cywilnej

trojkat Elektroniczny system
poboru opłat (E-myto)
 
 epuap

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Kraków 2017