e
naglowek
 
 

trojkat Organizacja

trojkat Zadania Inspekcji

trojkat Ważne informacje

trojkat Kary Pieniężne

trojkat Dyżur Informacyjny

trojkat Numery Rachunków
Aktualności
28.05.2019ITD wspiera działania na rzecz bezpieczeństwa.   25 maja 2019 r. Wojewódzka Stacja Sanitarno- Epidemiologiczna w Krakowie zorganizowała dzień otwarty w czasie, którego można było zapoznać się z działalnością Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz innych instytucji działających na rzecz szeroko pojętego bezpieczeństwa w tym także Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego, który wspierał powyższe wydarzenie.


Dzień otwarty miał charakter pikniku rodzinnego, na którym można było m.in. skorzystać z darmowego przeglądu stomatologicznego, wyrobić kartę EKUZ czy przeprowadzić profesjonalne badanie pod kątem profilaktyki wad postawy.

W czasie pikniku inspektor ITD opowiadał o codziennej pracy oraz prezentował samochód kontrolny, którym na co dzień poruszają się inspektorzy wykonując swoje obowiązki. W trakcie trwania imprezy inspektorzy rozdawali gadżety zakupione z środków Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego, tj. odblaskowe i widoczne z daleka czapeczki, kamizelki i opaski.


Wszyscy uczestnicy mieli również okazję obserwować zmagania drużyn biorących udział XXVII Mistrzostwach Pierwszej Pomocy PCK.

ZGŁASZANIE AUTOBUSÓW
DO KONTROLI

trojkat Główny Inspektorat Transportu Drogowego

trojkat Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

trojkat Ministerstwo Infrastruktury

trojkat Departament Służby Cywilnej

trojkat Elektroniczny system
poboru opłat (E-myto)
 
 epuap

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Kraków 2019