e
naglowek
 
 

trojkat Organizacja

trojkat Zadania Inspekcji

trojkat Ważne informacje

trojkat Kary Pieniężne

trojkat Dyżur Informacyjny

trojkat Numery Rachunków
Aktualności
05.06.2019IV Mundurowy Dzień Dziecka.  W niedzielę 2 czerwca br., z okazji Dnia Dziecka małopolscy inspektorzy brali udział w IV Mundurowym Dniu Dziecka w Rabce-Zdroju. W czasie pikniku inspektor ITD opowiadał o codziennej pracy oraz prezentował samochód kontrolny, którym na co dzień poruszają się inspektorzy wykonując swoje obowiązki.


W trakcie trwania imprezy inspektorzy rozdawali gadżety mające wpływ na poprawę bezpieczeństwa zakupione z środków Wojewódzkiej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.

W Mundurowym Dniu Dziecka oprócz małopolskich inspektorów wzięli udział: 6 Brygada Powietrznodesantowa z Krakowa reprezentowana przez żołnierzy z 18 batalionu powietrznodesantowego z Bielska Białej, 21 Brygada Strzelców Podhalańskich z Rzeszowa reprezentowana przez żołnierzy z 1 batalionu strzelców podhalańskich w Rzeszowie, jednostka specjalna NIL z Krakowa, Wojskowy Ośrodek Szkoleniowo Kondycyjny z Zakopanego, Wojskowa Komenda Uzupełnień w Nowym Targu, Oddział Żandarmerii Wojskowej w Krakowie, Placówka Straży Granicznej w Zakopanem, Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Rabki-Zdroju, Ochotnicza Straż Pożarna z Rdzawki, Komenda Powiatowa Policji z Nowego Targu, Komisariat Policji w Rabce-Zdroju, Gorczański Park Narodowy, Grupa Rescue Team Ratownictwa Wodnego na rzekach górskich z Kościeliska, Krajowa Administracja Skarbowa, Straż Miejska z Rabki-Zdroju, Podhalańska Grupa Rekonstrukcji Historycznych BŁYSKAWICA, Drużyna Wielopoziomowa im. Danuty Siedzikówny "Inki" ze Szkoły Podstawowej nr 4 z Rabki-Zdroju.

ZGŁASZANIE AUTOBUSÓW
DO KONTROLI

trojkat Główny Inspektorat Transportu Drogowego

trojkat Małopolski Urząd Wojewódzki w Krakowie

trojkat Ministerstwo Infrastruktury

trojkat Departament Służby Cywilnej

trojkat Elektroniczny system
poboru opłat (E-myto)
 
 epuap

Biuletyn Informacji Publicznej
Biuletyn Informacji Publicznej
Kraków 2019